Cilt Bakımı Doktor Oyunlar

Eğlence Oyunları
BİLGİ
  • Lisans Ücretsiz
  • Boyut 11 MB
  • Version 1.0
  • Dil İngilizce
  • Firma Purple Studio
Çocukların eğlenceli zaman geçirmesini sağlayan bu harika oyuna siz de hemen sahip olun.

 Eğlenceli ve dopdolu bir oyun daha karşınızda... İşte bu müthiş oyun şimdi çocuklar için tamamen ücretsiz. Oyunun amacı çocukların bazı konular hakkında eğlenerek bilinçlenmesi. Cilt sağlığının öneminin vurgulandığı bu oyunda çocuklar hijyen kurallarına çok daha fazla dikkat etmeye başlayacaklar. Pek çok yönden yararlı olan bu sivilce oyunu çocukların gülmesini sağlayacak. Çünkü oyun sahip olduğu özellikler sayesinde oldukça eğlenceli. Bu oyunu oynayan çocuklar çok daha keyifli zaman geçirecekler. Bunu sağlayan bu harika oyun anne ve babaların da gönlünü kazanmayı başarmıştır. Çocukların cilt bakımı yapacağı bu harika oyunun içinde onları sınırlayacak, kısıtlayacak hiç bir kural ya da özellik de bulunmamaktadır. Bu da çocukların oyun içinde daha rahat ve özgür davranmalarını sağlayacaktır.

 Küçük yaş grubu çocukların eğlenceli zaman geçirmesini sağlayacak ve onların cilt sağlığı konusunda bilinçlenmesine destek olacak bu oyun oldukça kalitelidir. Güvenilir özelliği ile dikkatleri toplayan bu harika oyunu hem kız hem de erkek çocukları birlikte oynayabilirler.

 Çocukları sevindirecek bu harika oyunu şimdi siz de indirin. Cilt bakımının önemini çocuklar bu eğlenceli oyunu oynayarak öğrensinler. Haydi bu harika oyunu indirmenin şimdi tam zamanı... 

Daha Fazla Göster
Cilt Bakımı Doktor Oyunlar indir